Yuntes, Konya’dan dünyaya forklift ihraç ediyor

Yuntes, Konya'dan dünyaya forklift ihraç ediyor

Yuntes Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Spartek Makine, yerli ve milli üretim anlayışıyla ürettiği Dolphin marka forkliftleri, düzenlediği lansman toplantısı ile tanıttı. Yerli üretim forkliftler dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmeye başlandı

25 Mart 2021 - 15:23

Yerli ve milli olarak ürettiği forkliftleri dünya pazarına sunmaya başlayan Spartek Makine, Dedeman Otelde düzenlediği lansman toplantısında çözüm ortakları ile bir araya geldi.

Spartek Makine Genel Müdürü Yılmaz Karahan, “Her geçen gün üretim kapasitesini ve istihdamını arttıran Spartek Makine, Avusturya, Ukrayna, Almanya, Azerbaycan, İran, Dubai, Mısır, Sudan, Nijerya, Libya ve Fas gibi dünyanın birçok bölgesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamakta ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Alanında uzman personel kadromuzla, yerli ve milli duygularla üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Ülkemizin ihracat noktasında ilerlemesi için bir üretici olarak hassas davrandıklarını ifade eden YUNTES Şirketler Grubu ve Spartek Makine Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Derebağ, “Ülkemizin ihracat noktasında atılımlar yapması gerekiyordu. Bir sanayici olarak biz de bu noktada bir girişimde bulunduk. Türkiye’de forklift ihtiyacı Avrupa ve Uzak Doğu’dan ithal olarak karşılanıyordu. Biz de YUNTES Şirketler Grubu Spartek firması adıyla gerekli ARGE çalışmalarını yaparak kendi üretimimiz olan forkliftlerimizi üretmeye karar vererek, bu işe girmiş olduk. Bu vesile ile Avrupa ve Uzak Doğu’dan gelen pazarı milli markamızla değiştirmeyi hedef koyduk. Yaptığımız forkliftler, bütün özellikleriyle kullanıcılarından beğeni topladı. Gün geçtikçe büyüyen, hedefleri olan bir şirketiz. Bu noktada kendimizi geliştirerek ve ürünlerimizi çeşitlendirerek sağlam adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Dolphin marka Forklift tanıtım lansmanına geçildi.

FORKLİFT, PERFORMANSI İLE GÖZ DOLDURUYOR

Özgün tasarımıyla kaliteli parçalardan üretilmekte olan ve  yüksek performans sergileyen Türkiye’nin milli gururu Dolphin sektöründeki dünya lideri markalara rakip olmayı hedef koymuştur. Yüksek kaliteyi uygun fiyata sağlayan, müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirleyen Spartek Makine satış sonrası yaygın hizmet ağı, kolay yedek parça temini ve forkliftlerinin düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, sektöründe Türkiye’de ve dünyada lider bir şirket olmayı hedefleyen Spartek Makine; kesintisiz Ar-Ge yaparak ve ürünlerini sürekli geliştirerek ve çeşitlendirerek hızlı adımlarla sektöründe söz sahibi olmaktadır.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Durmuş gökpolat
    1 ay önce
    Tebrik ediyorum konyalı olarak gurur duydum Rabbim emeklerini daim etsin başarılar diliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kısıtlamalar kademeli olarak kaldırılacak
Kısıtlamalar kademeli olarak kaldırılacak
Karatay protokolünden şehit ailesine bayram ziyareti
Karatay protokolünden şehit ailesine bayram ziyareti