Yeniden Refah Partisi Gençlik Kollarına atama

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kollarına atama

Yeniden Refah Partisi Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığına Mahir Solmaz yerine Zafer Sığındı atandı. Sığındı, Milli Görüş bayrağını daha yukarılara taşıyacakları mesajı verdi

09 Mayıs 2021 - 16:16

Yeniden Refah Partisi Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığına Zafer Sığındı atandı.

Konya İl Başkanı Adnan Acar tarafından atanan Sığındı, "Biliyorsunuz ki Milli Görüş'te görev alınmaz verilir. Şahsıma gösterilmiş bu teveccüh için, il başkanımızdan genel merkezimize kadar beni bu göreve layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu dava Milli Görüş davası ki hiç bir zaman kaybolmaz, ölmez. İsimler ve yüzler değişir, görevler değisir lakin kalıcı olan davamızdır. Bu sürece kadar görev alan Mahir Solmaz başkanımıza ve geçmiş dönemde görev alan tüm kardeşlerime hususi teşekkürlerimi sunuyorum. Bize de bu davada al sancağı ve biraz taşı denildi. Üstlendiğimiz görevin farkındayız ve ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Milli Görüş davasını bir arpa boyu taşıyabilirsek, davamızın iktidarında zerre kadar paya sahip olabilirsek ne mutlu bizlere. Öyle ki hedefimiz iktidar, bu hedefe uygun çok kaliteli, alanlarında uzman kişiler ile görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Şu an ki devletimizin almış olduğu kapanma döneminde günün şartları altında gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde ciddi adımlar artık.Görevi aldığımızdan bu tarafa hiç durmadan sürekli olarak genç kardeşlerimize ulaşmayı hedefledik ve bu hedefte yürüyoruz inşallah. Yani milletimiz ve gençliğimizin içi rahat olsun, biz çalışmalara başladık. Yeni atılımlar yaparak Milli Görüş'ün kalesinin yeniden Konya olması için çalışacağız. Yeniden huzur yakındır, Yeniden Refah yakındır" dedi.

Yetkiyi İl Başkanı Acar'dan alan Sığındı, "Yeniden Heyecan, Yeniden Refah" sloganı ile çalışmaya başladıklarını ifade etti.

ZAFER SIĞINDI KİMDİR?

Konya doğumlu olan Sığındı, reklam faaliyetleri ile uğraşmaktadır. Kendi söylemi ile genç yaşlarda girdiği "Milli Görüş Ocağında" piştiğini ifâde eden Sığındı, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın partiden önce genel başkanlığı yaptığı Erbakan Vakfı'nın da kurulduğu günden beri içerisinde yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste hasta sayısı 500'ün altına indi
Koronavirüste hasta sayısı 500'ün altına indi
Türk Kızılay Meram Şubesi'nden telafi eğitimine destek
Türk Kızılay Meram Şubesi'nden telafi eğitimine destek