Bizi bilen bilir
H.HÜSEYİN ÖNER

H.HÜSEYİN ÖNER

Bizi bilen bilir

15 Ocak 2019 - 20:20

Değerli okurlarım;Ben gazeteci değilim. Yâni eğitimini almadım.Yıllarca sporun içinde oldum.Bu münasebetle zaman zaman miuhtelif gazetelerde yazılar yazdım,yerel birçok TV kanallarında da spor yorumculuğu yaptım.

Bu süreler içerisinde hep doğru bildiklerimi yazdım ve söyledim.Kimseye biat etmeden,yalakalık yapmadan hem dimdik ve ok gibi oldum.

Zaman zaman bazı yazdıklarım işlerine gelmeyenler için,gerçekleri söylediğim için de TV kanallarından engellendim.Ama bir şeyi hiç bırakmadım;doğru bildiklerimi hep paylaşmaya çaba gösterdim.Bazı çevreler ve insanlar rahatsız oldular,birilerinin adına avukatlık yapmaya çalıştılar.

Tek bir fark oldu.Ben hâla olduğum yerde duruyorum ama o tür insanlar bukelemun gibi oldular.Gazetecilik kamuoyuna doğru bilgileri vermektir,insanları yanıltmamaktır.

İşte bu yüzden CESUR GAZETECİ bu işin mutfağından gelmiş Kemal Soylu kardeşimin teklifini hiç düşünmeden kabul ettim.Ve KONYA OLAY herkesin merakla beklediği ve okuduğu bir gazete olacaktır. Buna inancım tamdır.. 

Bu girişten sonra gelelim Konyaspor'a.Kampı tamamlayıp Konya'ya döndüler.

Aykut Kocamn hoca devre arasında bir transfer yaptıklarıni ve hiç sızlanmadan yolumuza devam edeceğiz dedi.İşte özgüven budur.

Bu söylemi ile kadromuzda ki bütün oyuncularımiza bir güven aşıladı.Helâl  olsun demek lâzım.

Önümüzde ki günlerde kulüp başkanımızdan izin alarak Aykut Kocaman hocayla her şeyi dobra dobra konuşacak bir röpartaj yapmak istiyoruz.

Tüm taraftarlarımız öğrenmek istediği her şeyi konuşalım istiyoruz.Yine önümúzde ki günlerde Kemal Soylu ile birlikte başkanımız Sn.Hilmi Kullukla da bir röpotaj yapmayı arzuluyoruz..

Bu hafta sonu 2.devre başlıyor.İlk maçımızı  Erzurumspirla oynayacağız.

Takımımıza güvenimiz tam.İnşallah iyi bir başlangıç yapıp puanlarla dönmek tek arzumuz.Tüm sporcularımıza,teknik heyete,başkan ve yönetime,çalışanlarımıza başarılar diliyorum.

Haydi hayırlısı diyelim ve tekrar görüşmek üzere selam ve saygılar.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mustafa demet
  2 yıl önce
  bilenlere selam olsun
 • Ziya T.
  2 yıl önce
  Evet çok doğrucu ve araştırmacı bir yazarsınız takım antalydan direk erzuruma geçiyor bi zahmet bilgi bari edinseniz siz burada doğruluk diyorsunuz fa*** fi*** gazetecilik doğruluk ister kulakan dolma haberle bilgiyle insanları kndırıp doğruyum demeyin bari
 • Musa kartal
  2 yıl önce
  Tam yol ileri abi dedigin gibi bizi bilen biliyor....

Son Yazılar