Yazarlar Birliği’nden Altay’a ziyaret

Yazarlar Birliği'nden Altay'a ziyaret

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkanı Ahmet Köseoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti

25 Şubat 2020 - 15:09

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkanı Ahmet Köseoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a nezaket ziyaretinde bulundu. Köseoğlu, 2020 yılı etkinlik takvimi hakkında bilgi verirken Belediye Başkanı Altay TYB’nin faaliyetlerini takdirle takip ettiğini söyledi. 

TYB Konya Şubesi Başkanlığına son Genel Kurulda seçilen Ahmet Köseoğlu beraberinde Başkan Vekili Prof. Dr. Ahmet Çaycı ve Başkan yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Akman, Yönetim Kurulu Üyeleri Saffet Yurtsever, Salih Sedat Ersöz, Hüzeyme Yeşim Koçak, Hasan Coşar, Mustafa Güden, Şener İşleyen ve Hasan Bayraktar ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti.

Sözlerine destekleri nedeniyle Başkan Altay’a teşekkür ederek Başlayan Köseoğlu, “Mütevazı ama anlamlı yürüyüşümüzde millî ve manevî değerlerimizi gençliğimize ve halkımıza aktarmaya, Konya kültürüne katkıda bulunmaya bir akademi gibi çalışmaya devam ediyoruz. Yıllık faaliyet takvimi belirleyip, her hafta sonu cumartesi günleri Konya’da önemli bir kültürel etkinliğe imza atıyoruz. Bu anlamda ‘Şehre sözümüz var’ sloganını benimsedik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Altay da Yıllık takvim belirleyip tatbik edilmesinin önemine işaret etti. Yıllardır kökleşen bu prensibin faaliyetlerin niteliğini artırdığına da vurgu yapan Altay, “Yeni Başkan ve Yönetimi tebrik ediyorum, Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi yıllardır Konya kültürüne değer katan etkinlikler yapıyor. Bu dönem ben de fırsat buldukça programlara katılmaya çalışacağım. Şehre değer katan organizasyonlara emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz ve destekliyoruz”  dedi.

Ziyarette TYB Konya Şube Başkanı Ahmet Köseoğlu ve yazarlar Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a TYB yayınlarından takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mehmet Ekin'in babası vefat etti
Mehmet Ekin'in babası vefat etti
Son 24 saatte 207 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti
Son 24 saatte 207 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti