Yasemin Home açıldı

Yasemin Home açıldı

23 Ağustos 2020 - 13:00

Konya’da 1986 yılından beri inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren iş insanı Ali Yıldızlar, Şefikcan Caddesi üzerinde ithal duvar kağıtları satışı yapan iş yerini hizmete açtı. MHP Konya İl Yönetimi’nde de bulunan Ali Yıldızlar’ın yeni iş yerinin açılışına MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya milletvekili  Mustafa Kalaycı , MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Kasım Akta ve davetliler katıldı.

Açılışın ardından okunan Kur'an-ı Kerim tilafetinden sonra dua edildi. Açılışta konuşan Ali Yıldızlar, “1986 yılından beri inşaat sektöründeyiz. 2015 yılından beri de ithal duvar kâğıtları sektöründe yerimizi aldık. Bu bölgede duvar kâğıdına ait bir eksiklik hissettik. Bu şubemizi de eşime açtım. Eşim Yasemin Yıldızlar bu yerin işletmesini yapacak” dedi.

Yeni iş yeri için Ali Yıldızlar’a 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da “Koronavirüs sürecinde ekonominin çarklarının dönmesi, piyasanın hareketlenmesi açısından yeni iş yerlerinin açılması önemli. Yeni açtığımız iş yeri hem ülke hem de Konya ekonomimize katkı sağlayacak. Türkiye ve Konya ekonomisi genel anlamda toparlanma sürecinde ve veriler bize umut veriyor. Ali kardeşime hayırlı bol kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Açılışa katılan MHP Konya İl Başkanı Remzi  Karaaslan da Ali Yıldızlar’a 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu. Katılan misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Covid'li hasta sayısı 300 bine ulaştı
Covid'li hasta sayısı 300 bine ulaştı
BİM'in  özel üretim balı sahte çıktı
BİM'in özel üretim balı sahte çıktı