Yaka: Yol medeniyettir

Yaka: Yol medeniyettir

AK Partili heyet ile birlikte yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Karapınar Belediye Başkanı Yaka, "Yol medeniyettir, bunun farkındayız ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz" dedi

19 Temmuz 2020 - 15:21

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Hotamış, Çiğil, Karakışla, İslik, Yenikuyu ve Küçükaşlama mahallelerini ziyaret etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Karapınar Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen yol çalışmalarını yerinde inceleyen heyet, çalışmalada gelinen son durum hakkında bilgi aldı. Başkan Mehmet Yaka ise yol yapımında çalışan işçilere tatlı ikramında bulundu.

Başkan Yaka, “İlçemizin her bölgesine ulaşmaya çalışıyoruz. Bu bölgede insanlarımızla bir araya gelip isteklerini dinledik. Onların sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Aynı zamanda bölgede yapılan yol çalışmalarına katıldık. Yol medeniyet, bunun farkındayız. Her mahallemize hizmet etmek için Büyükşehir Belediyemiz ile  birlikte çalışamaya devam edeceğiz” dedi.

MİTHAT KORKUSUZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste bugün rakamlar düşüşte
Koronavirüste bugün rakamlar düşüşte
İlhan Palut: Hatalarımızdan ders alacağız
İlhan Palut: Hatalarımızdan ders alacağız