www.seffafbelediyecilik.com yayın hayatına başladı

www.seffafbelediyecilik.com yayın hayatına başladı

Türkiye’de hizmet veren tüm büyükşehir, il, ilçe ve belde belediyelerinin sesi olmak üzere yola çıkan www.seffafbelediyecilik.com haber sitesi yayın hayatına başladı

23 Mayıs 2020 - 22:17

Tüm belediye çalışanları ve belediye başkanlarına eşit mesafede durma misyonuyla yola çıkan www.seffafbelediyecilik.com, tarafsız bir şekilde tüm yerel yönetimlerin sesi olmayı hedefliyor.

Gazetecilik mesleğine yıllarını veren Kemal Soylu, Hamdi Türkmen, Muhittin Akbel ve  Mustafa Kazım Aydın gibi yazarları bünyesine katan seffafbelediyecilik.com, yakın zamanda belediye başkanları ve belediye üst düzey yöneticileri ile gerçekleştireceği röportajlarla belediyelerin nabzını tutacak.

www.seffafbelediyecilik.com hakkında:

Yıllarca yerel yönetim haberlerine imza atan ve belediyelerin nabzını tutan gazeteciler tarafından kurulmuştur. Seffafbelediyecilik.com 81 ilden, 30 büyükşehir, 51 il ve 922 ilçe belediyesi ile yakın temasta kalarak yaşanan tüm gelişmeleri yakın takip ediyor. Hem çalışanlar hem de kamuoyu, yerel yönetimlerin en önemli halkası olan belediyelerde yaşanan gelişmeleri artık seffafbelediyecilik.com ile artık tek bir kanaldan takip edebilecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dülger’in adı bir caddeye verilmeli
Dülger’in adı bir caddeye verilmeli
Koronavirüsten 140 kişi daha hayatını kaybetti
Koronavirüsten 140 kişi daha hayatını kaybetti