Türkiye ekonomide Konya’yı konuşuyor

Türkiye ekonomide Konya’yı konuşuyor

Ekonomi Gazeteciler Derneği'nin Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun desteğiyle düzenlediği "Türkiye Ekonomide Konya'yı Konuşuyor" programında KSO ve OSBÜK Başkanı Kütückü ekonomiyi değerlendirecek

01 Mayıs 2021 - 13:24

Alanında Türkiye’nin en aktif örgütlerinden biri olan ve 800’ü aşkın üyesi ile ses getiren etkinliklere imza atan Ekonomi Gazeteciler Derneği (EGD), pandemi döneminde de her türlü aracı değerlendirerek ekonominin gündemde kalmasına destek oldu.

Daha önce "Evdekal Sohbetleri" ile sonrasında "EkonomideKal" buluşmaları ile ekonominin online olarak öne çıkması için gayretli çalışmalar yapan Ekonomi Gazetecileri Derneği, şimdi de Türkiye çapındaki örgütlülüğünü ekonomiye yansıtarak "Türkiye Ekonomiyi Konuşuyor" başlıklı buluşmalarını başlattı.

Bu kapsamda gazetecilerin üst örgütü Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun desteği ile "Türkiye Ekonomide Konya'yı Konuşuyor" programı düzenleniyor. Bugün saat 16.00'da EGD üyeleri ve yerel medya temsilcilerinin de hazır bulunacağı programda, Konya Sanayi Odası Başkanı ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Konya ve Türkiye ekonomisini değerlendirecek.

Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ve EGD Temsilcileri Koordinatörü Şener Meral, zoom üzerinden saat 16.00'da yayınlanacak programa, medya ve iş dünyasının temsilcilerinin de davetli olduğunu söyledi.

Programa katılmak isteyenler için adresler şöyle:

https://us02web.zoom.us/j/87490728211?pwd=enpjdmxLZ3VOVTRVbmxWVmF3RFFuUT09

Meeting ID: 874 9072 8211
Passcode: 608190

https://www.facebook.com/sener.meral.3
https://www.linkedin.com/in/şener-meral-b56968187 
https://www.facebook.com/ekonomi.gazetecileri.dernegi 
https://www.facebook.com/celal.toprak

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mezarlıklar Allah'a emanet
Mezarlıklar Allah'a emanet
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor