Türk ve Kazak gazetecilerden Kartal Belediyesi’ne ziyaret

Türk ve Kazak gazetecilerden Kartal Belediyesi'ne ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Türkiye'ye Kazakistan'dan gelen gazeteciler, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'i ziyaret etti

20 Temmuz 2019 - 12:15

Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Kazakistanlı gazeteciler, İstanbul Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i ziyaret etti.

Ziyarette Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Basın Vakfı yönetim kurulu üyesi Kemal Soylu, Kazakistan Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı Başkanı Naziya Joyamergen, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak, Kartal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Selim Akdoğan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, federasyon çalışmaları hakkında ve basının genel durumu hakkında bilgi verdi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de Türk ve Kazak gazetecilere teşekkür etti. 

Kazakistan Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı Başkanı Naziya Joyamergen de Başkan Yüksel’e Kazakistan yöresel kıyafet hediye etti. Daha sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Göreviniz bakanı değil, Türk Lirasını korumak"
KTO Karatay'da özgün mühendislik eğitim
KTO Karatay'da özgün mühendislik eğitim