TSYD Konya tarihi binasına kavuştu

TSYD Konya tarihi binasına kavuştu

Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi yeni binasına taşındı. TSYD tarihi binasında Ağustos ayından itibaren hizmet vermeye başlayacak

06 Temmuz 2018 - 11:03 - Güncelleme: 06 Temmuz 2018 - 14:03

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından TSYD Konya Şubesine tahsis edilen tarihi binanın sözleşmesi, Büyükşehir Belediyesi, Esnaf Odaları - Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürü Ahmet Yalçın ve TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez tarafından imzalandı.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, imza töreninde yaptığı konuşmada, seçkin bir basın kuruluşu olan TSYD'nin, Konya Şubesine tarihi bir yapıyı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Dönmez şunları söyledi:

"Konya'da başta TSYD üyeleri ve spor basınını nezih ve otantik bir ortama kavuşturduk. Yeni yerimiz, bizlere daha çok çalışma şevki ve azmi verecektir. Şubemizin yeni yeri, üyelerimiz başta olmak üzere tüm Konya spor camiası ile daha iç içe, daha sık birlikte olma adına ev sahipliği yapacaktır. Bizlere bu imkanı veren dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı, Konya Milletvekili Tahir Akyürek'e, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hasan Kılca'ya, tahsis konusunda çalışmaları hızlandıran Büyükşehir Belediyesi, Esnaf Odaları - Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürü Ahmet Yalçın'a, Konya Şubemize yeni bina tahsis edilmesi konusunda büyük çaba sarf eden TSYD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Recep Çınar'a teşekkür ederim" dedi.

İmza törenine TSYD Konya Şubesi 2. Başkanı Tolga Durmaz, Genel Sekreter Selahattin Akçakaya, Muhasip Mürsel Çetin de katıldı.

 TSYD Konya Şubesi, Ağustos ayı içerisinde yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
42 FETÖ silahlı terör örgütü üyesi daha deşifre oldu
42 FETÖ silahlı terör örgütü üyesi daha deşifre oldu
“Dersimize çok iyi çalıştık, çiftçinin sorunlarını çözmek için geliyoruz”
“Dersimize çok iyi çalıştık, çiftçinin sorunlarını...