TSYD Konya, Dönmez ile devam kararı aldı

TSYD Konya, Dönmez ile devam kararı aldı

TSYD Konya Şubesi'nin olağan genel kurulunda mevcut başkan Murat Dönmez, yeniden seçildi

03 Haziran 2021 - 13:50

Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği (TSYD) Konya Şubesi’nin olağan genel kurulunda mevcut Başkan Murat Dönmez, oy birliği ile seçimi kazanarak güven tazeledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi’nin olağan genel kurulu Bera Otel Yakut salonunda pandemi kuralları kapsamında gerçekleşti. Genel kurulda divan başkanlığına gazeteci Dursun Seyis, Mürsel Çetin, Adem Bestil ve Hüseyin Sezen getirildi.

30 üyenin katıldığı Genel Kurulda mevcut Başkan Murat Dönmez, tek aday olarak katıldığı seçimde güven tazeledi.

Seçim sonrası konuşan TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, geçen 3 yıllık dönemde önemli faaliyetler gerçekleştirdiklerini, 1.5 yıldır yaşanan Pandemiye rağmen sosyal anlamda önemli işlere imza attıklarını söyledi. 

Kazananın Türkiye Spor Yazarları Derneği olduğunu vurgulayan Dönmez, "Yeni dönemde de aramıza yeni katılan değerli yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte daha çok projeye imza atacağız. Biz büyük bir aileyiz. Derneğimize sahip çıkan şehrimizin yöneticilerine, üyelerimize ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Seçimin ardından TSYD Konya Şubesi'nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Murat Dönmez, Tolga Durmaz, Mürsel Çetin, Hüseyin Turgut, Hüseyin Avni Uğur, Kemal Soylu ve Ferhat Türkoğlu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs rakamlarında büyük düşüş
Koronavirüs rakamlarında büyük düşüş
İlhan Palut: Beklemediğimiz enteresan bir gol yedik
İlhan Palut: Beklemediğimiz enteresan bir gol yedik