Tozoğlu: Gazeteciler haklarını elde edemiyor

Tozoğlu: Gazeteciler haklarını elde edemiyor

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, gazetecilerin olumsuz şartlarda çalıştığını vurgulayarak haklarını alamadığını söyledi

09 Ocak 2019 - 13:54 - Güncelleme: 09 Ocak 2019 - 15:52

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, "Mesai mefhumu gözetmeksizin halkın doğru bilgiye en kısa zamanda ulaşması için olağanüstü şartlarda mücadele veren değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederim" dedi.

Tozoğlu, yayınladığı kutlama mesajında, Türkiye'de gazetecilerin çalışma şartlarının ağır olduğunu, ekonomik olarak hak ettiklerini elde edemediklerini söyledi. Basın üzerindeki manevi baskının da etkisini gün geçtikçe artırdığını vurgulayan Tozoğlu, "Bu şartlar altında gazetecilik mesleğini ifa etmek giderek zorlaşmaktadır. Ancak gazetecilerimiz şartlar ne kadar zor olursa olsun mesleklerini onurlu bir biçimde yerine getirmektedir. Bu hassasiyetlerle çalışan bütün gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyor, meslek yaşamlarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

Tozoğlu, mesajında ebediyete intikal eden gazetecileri de andı.           

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ali Şeker vefat etti
Ali Şeker vefat etti
Ali Şeker vefat etti
Ali Şeker vefat etti