TORKU’dan NO ON Gazlı içecek açıklaması

TORKU’dan NO ON Gazlı içecek açıklaması

Türkiye’nin gıda devi, TORKU’nun, gazlı içecek ürettiği haberini kamuoyuna ilk kez duyurun KONYA OLAY’a, bu haberle ilgili TORKU’dan açıklama geldi..

04 Mart 2020 - 19:33

Ürettiği organik gıda maddeleri ile tüketicinin tüm Türkiye'de ısrarla aradığı bir marka haline gelen, güvenilirliği ile bilinen TORKU'dan, KONYA OLAY'a açıklama yapıldı.

Haberimizin detayını daha da etkin bir şekilde destekleyen mahiyetteki bu açıklama aynen şöyle;

"Tüketicilerin ısrarla Torku markalı bir gazlı içecek beklentisi ve talebi sonrası önce insan sağlığı ve gıda güvenliği ilkesinden taviz vermeyecek şekilde yaklaşık 4 yıl süren Ar - Ge faaliyetleri özelinde birçok versiyonda ürün denemesi yapılmış, gurmelere test ettirilmiş ve en iyisi hedeflenerek geliştirilmiş bir içecek Torku No On. 

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Konya Şeker Ar – Ge birimlerinin ortaklaşa yaptığı çalışmayla bitki özlerinin ve meyvelerinin karışımı sağlanarak hiçbir inorganik bileşen kullanılmadan uygun asitlik değeri belirlenip ne gazoz ne de kola olan, baharatlardan gelen doğal aroma bileşenleri içeren, “Başka Bir Şey” sloganı ile muadillerinin ötesinde özgün bir ürün olan TORKU NO ON, Türkiye’nin yeni gazlı içeceği olacak. 

Sağlıklı, içimi doğal, yapay lezzet içermeyen ve doğal serinlik kaynağı Torku No On’u tadan tüketiciler, içeceği sahiplenip kendi sloganını bile buldu “Torku, güvenle içeceğimiz On Numara Beş Yıldız bir ürün üretmiş. Torku No On”."

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
Koronavirüsten bugün 22 kiyi hayatını kaybetti
Koronavirüsten bugün 22 kiyi hayatını kaybetti