TGF, Tokat’ta medyanın sorunlarını dinledi

TGF, Tokat'ta medyanın sorunlarını dinledi

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Tokat'ta yerel yayın yapan medya kuruluşları ve protokolü ziyaret ederek, basının sorunlarını yerinde inceledi

02 Eylül 2021 - 20:59

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) heyeti, teşkilat ziyaretleri kapsamında gittiği Tokat’ta hem protokol hem de gazetelere ziyaretlerde bulundu.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir ve Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun’dan oluşan heyeti, TGF Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer karşıladı. TGF heyeti ilk olarak Tokat Vali Vekili Remzi Oğuz Yılmaz’ı ziyaret etti. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Vali Vekili Remzi Oğuz Yılmaz’a çalışmalar hakkında bilgi verirken, Vali Vekili Yılmaz da TGF heyetine başarılar diledi. 

TGF heyeti daha sonra Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti. TGF heyetini sıcak bir şekilde karşılayan Başkan Eroğlu TGF heyetine çalışmalarında başarılar diledi. 

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca da, “Tokat’a her geldiğimde belediye çalışmalarının daha iyiye gittiğini ve yeni şeyler üretildiğini görüyorum. Bundan da mutluluk duyuyorum. Değerli dostum Tokat Belediye Başkanı Avukat Eyüp Eroğlu gerçekten şehrin hem tarihi hem de kültürel değerlerini ortaya çıkarmakta ve bunu turizme kazandırmak yönünde başarılı çalışmalar yaptığını görüyorum. O açıdan da tebrik ediyorum” dedi.

TGF heyeti son olarak, Tokat’ta yayın yapan günlük gazetelerden Hürsöz Gazetesi Sahibi İhsan Uluözlü ve Tokat Güneş Haber Gazetesi ortaklarından Mehmet Aktürk’ü ziyaret ederek mesleki konularda görüş alışverişinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karatay'a yeni bir aile sağlığı merkezi daha
Karatay'a yeni bir aile sağlığı merkezi daha
Konyaspor, stadyumda çalıştı
Konyaspor, stadyumda çalıştı