TGF 60. Başkanlar Konseyi başladı

TGF 60. Başkanlar Konseyi başladı

100 civarında gazetecinin katıldığı toplantının ilk gününde protokol ziyaretleri gerçekleştirildi

08 Kasım 2019 - 08:48 - Güncelleme: 08 Kasım 2019 - 11:25

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun (TGF) 60. Başkanlar Konseyi Toplantısı, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

TGF heyeti, Başkanlar Konseyi toplantısının ilk gününde Pendik ve Tuzla ilçelerinde protokol ziyaretlerinde bulundu. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Yönetim kurulu üyesi İlker Ülker, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak, Başkan Vekili İbrahim Şahin, yönetim kurulu üyeleri Mükremin Özkaya ve Alaattin Böke, ilk olarak Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’i makamında ziyaret etti.

PENDİK BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

Başkan Karaca ziyarette, “Türkiye’nin en büyük basın meslek kuruluşu olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu olarak öncelikle meslektaşlarımızın sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda, 60. Başkanlar Konseyi toplantısını Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek cemiyet başkanları ve yöneticileri ile Anadolu basınının sorunlarını masaya yatıracağız ve çözüm yollarına yönelik çalışmalarda bulunacağız” diye konuştu. 

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de, “Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan gazetecileri ilçemizde ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Toplantınızın verimli geçmesini diliyorum” dedi.

Başkan Karaca, Başkan Cin’e bir de teşekkür plaketi takdim etti.

ANA SPONSOR ALPİ DİŞ HASTANESİ’NE ZİYARET
Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet daha sonra organizasyonun ana sponsoru Alpi Diş Hastaneleri’nin Sahibi Murat Şahin’i ziyaret etti. Karaca, Şahin’e desteklerinden ötürü teşekkür ederken, bir de plaket takdim etti. Murat Şahin de TGF heyetinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, gazetecilere yönelik desteklerinin her zaman devam edeceğini söyledi.

Karaca ve beraberindeki heyet son olarak organizasyona destek veren firmalardan Demirsan A.Ş.’nin sahibi Veysel Ertaş’ı ziyaret ederek, teşekkür plaketi takdim etti.

KONYAOLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor sezona golsüz başladı
Konyaspor sezona golsüz başladı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Karapınar'a greyder
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Karapınar'a greyder