Tes-İş Konya üyelerine hizmette sınır tanımıyor

Tes-İş Konya üyelerine hizmette sınır tanımıyor

Tes-İş Konya Şubesi ile Özkaymak Turizm arasında imzalanan sözleşme ile sendika üyeleri, aileleri ve emeklileri, ulaşım ve otel konaklamalarından yüzde 15 indirimli faydalanabilecek

25 Kasım 2019 - 13:34 - Güncelleme: 25 Kasım 2019 - 14:08

Tes-İş Konya Şube Başkanlığı, sendika üyelerinin tatillerde seyahat ve konaklama ihtiyaçları için Özkaymak Turizm ve Seyahat Acentesiyle anlaşarak yüzde 15 indirimden faydalanmalarını sağladı. Tes-İş Konya Şube Başkanı Behçet Şenbilir, "Sendika olarak üyelerimize hizmet etmeye devam ediyoruz" dedi.

Şenbilir, sendika üyeleri, emeklileri ve aileleri için, yurtiçi, yurtdışı seyahatleri ve tatillerde konaklamaları için böyle bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, "Özkaymak Turizm ve Seyahat Acentesiyle masaya oturarak, üyelerimizin yapacakları rezervasyonlar için yüzde 15 indirimden faydalanabilmelerini sağladık. Özkaymak Turizm ve Seyahat Acentesi Müdürü Osman Emre Dede ile yaptığımız görüşmelerden sonra anlaşmaya vardık. Üyelerimiz, aileleri ve emeklilerimiz seyahatlerinde bu indirimden faydalanacaklardır" dedi.

Şenbilir, sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bizi eleştirenlerin sorumluluk alma zamanı geldi"
Serkan Kırıntılı'nın menajerinden transfer açıklaması
Serkan Kırıntılı'nın menajerinden transfer açıklaması