Tekin İnşaat’tan yeni proje

Tekin İnşaat'tan yeni proje

Konya'nın inşaat sektöründe önde gelen kuruluşlarından Tekin İnşaat, yeni projesine start verdi. Mengene Mahallesi'nde 3 blok 42 daireden oluşan projenin 10 ayda tamamlanması planlanıyor

05 Temmuz 2020 - 19:04 - Güncelleme: 05 Temmuz 2020 - 19:21

Kamuran Tekin’in Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Tekin İnşaat, 2021 yılının Nisan ayında tamamlayacağı yeni projenin startını verdi.

Mengene Mahallesi'nde yapılacak olan proje 3 blok ve 42 daireden oluşuyor. 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşacak Tekin İnşaat’ın projesinin 10 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmasının planlandığı öğrenildi.

Sosyal tesisler, oyun alanları, çocuk parkları ve spor tesislerinin yer aldığı projede iş alanlarının da yer alacağını belirten Tekin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Tekin, grup adına kendileri açısından önemli olan projenin Konya’ya da büyük değer katacağını söyledi.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Konya için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini belirten Tekin, ‘’Daha Konya için yapacak çok şeyimiz var. Yaptıklarımız başlangıç ve yapacaklarımızın teminatıdır’’ diye konuştu.

Tekin İnşaat’ın 42 dairelik projesinin startı Kamuran Tekin tarafından çalışma arkadaşlarına verdiği yemek ile başladı. Bizler de yeni projesinin Tekin İnşaat ve Kamuran Tekin’e hayırlı olması temennisinde bulunuyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Basın Vakfı, yeni yönetimini belirledi
Basın Vakfı, yeni yönetimini belirledi
Sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı
Sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı