Taşkentsporlu bisikletçiler yol şampiyonasında birinci oldu

Taşkentsporlu bisikletçiler yol şampiyonasında birinci oldu

Taşkent Spor Kulübü Yıldız “B” Bisiklet takımı Türkiye Bisiklet Yol Şampiyonası'nda birinci olurken, “Yıldız “A” takımı takım halinde 3. oldu

21 Haziran 2021 - 14:19

Bisiklet Federasyonu Başkanlığı'nın 2021 yılı faaliyet programı içerisinde yer alan Türkiye Bisiklet Yol Yarışı 18-20 Haziran 2021 tarihleri arasında Konya'da gerçekleştirildi.

Taşkent Spor Kulübü Yıldız A ve B takımı Türkiye Şampiyonası'nda birçok kulübü geride bırakarak ismini şampiyonanın başarılı takımlar arasında yazdırmanın mutluluğunu yaşıyor. Taşkent Spor “B” takımı yarışmalar sonunda takım halinde birinci olurken, Yıldız “A” takımı ise Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Bisiklet Yol Yarışında zamana karşı 12 kilometrelik Yıldızlar “A” kategorisi yarışında Taşkent Spor Kulübü Sporcusu Ali Küçük Türkiye ikincisi, Mehmet Emin Çiçek ise Türkiye altıncısı oldu.

Taşkent Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı, “İlimizde yapılan Türkiye Şampiyonasına katılan Taşkent Spor Kulübü A ve B yıldız takımları girdiği yarışlarda elde ettiği başarılarla Yıldız B takımlarda birinci, Yıldız A takımlarda ise üçüncü olarak Türkiye Şampiyonasına ismini yazdırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya imza atan antrenör ve sporcularımız canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını artarak diliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zazadın Hanı'nda düğün
Zazadın Hanı'nda düğün
Son 24 saatin koronavirüs rakamları açıklandı
Son 24 saatin koronavirüs rakamları açıklandı