Spor gazeteciler dijital platformda buluştu

Spor gazeteciler dijital platformda buluştu

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, dijital ortamda gerçekleştirdikleri toplantıda koronavirüsü ile ilgili iller bazındaki son dakika notlarını değerlendirdi

14 Nisan 2020 - 13:11

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği yönetim kurulu dijital platformda buluşarak son gelişmeleri değerlendirdi.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği’nin yurtiçi ve yurtdışından gazetecilerle gerçekleştirdiği bilgilenme ve bilgilendirme toplantıları, dijital ortamda geniş katılımlı olarak start aldı.

Semih Gulen, Orhan Kurter, Savaş Leylek, Halil Öztürk, Nalan Yavuz, Hilmi Çetin, Ömer Aydoğdu, Нәзия Жоямергенқызы, Orhan Balcı, Mustafa Cengiz, Mustafa Boz, Ali Fikri Aşık ve Yüksel Baysal ile birlikte Genel Başkanı İbrahim Erdoğan son gelişmeleri masaya yatırdılar.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan başkanlığında gerçekleşen ve moderatörlüğünü Ömer Aydoğdu’nun gerçekleştirdiği toplantı bir hayli faydalı geeçti.

Yaklaşık bir saat süren toplantıların önümüzdeki günlerde daha da yoğunlaştırılmasına karar verilirken, 2020 yılı içinde yapılması planlanan iki önemli etkinlik ile iller ve genel merkez bazındaki genel kurulların açıklanacak olan takviye göre önümüzdeki aylarda yapılması konusunda da fikir birliğine varıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dülger’in adı bir caddeye verilmeli
Dülger’in adı bir caddeye verilmeli
Koronavirüsten 140 kişi daha hayatını kaybetti
Koronavirüsten 140 kişi daha hayatını kaybetti