Selma Canlı, dünya üçüncülüğüne adını yazdırdı

Selma Canlı, dünya üçüncülüğüne adını yazdırdı

Deaf Dünya Taekwondo Şampiyonası’nda Meram Belediyespor rüzgarı esti. İran’da düzenlenen şampiyonada ülkemizi temsil eden Selma Canlı başarılı performansıyla dünya 3.’lüğü elde etti

23 Kasım 2021 - 15:14

İran’da işitme engelli sporculara yönelik düzenlenen Deaf Dünya Teakwondo Şampiyonası’na Meram Belediyespor damga vurdu. Ülkemizi temsil eden Meram Belediyesporlu Selma Canlı, Büyük Bayanlar 57 kg. kategorisinde başarı göstererek madalya almaya hak kazandı. Dünya 3.’sü olan Selma Canlı, Konya’ya ve Meram’a büyük gurur yaşattı.

BAŞKAN KAVUŞ’TAN TEBRİK

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, gösterilen başarının çok değerli olduğuna dikkat çekerek, “Meram Belediyesporlu sporcularımızın gerek ulusal gerekse uluslararası müsabakalarda gösterdikleri başarılar göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. İşitme engelli sporcu kardeşimiz Selma Canlı’nın İran’dan madalya ile dönmesi spora verdiğimiz desteğin karşılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Başarılı sporcumuzu ve ailesini tebrik ediyorum. Yine başarılı sonuçlarda büyük emeği olan hocalarımızı kutluyorum. Meram Belediyesi olarak spora ve sporcuya verdiğimiz destek daha önce olduğu gibi bundan sonra da devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı