Selçuklu Fatih MTAL’den ordumuza moral desteği

Selçuklu Fatih MTAL’den ordumuza moral desteği

Selçuklu ilçesinde eğitim veren Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, hazırladıkları koreografi ile "Önce Vatan" yazıp, Türk Bayrağı resmederek İdlib'de görev yapan ordumuza moral verdi

10 Mart 2020 - 15:52

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Kahraman Mehmetçiğimize olan sevgisini yaptığı muhteşem bir koreografi ile gösterdi. 350 öğrencinin katıldığı etkinlikte öğrenciler, "ÖNCE VATAN" yazdı. Ardından şanlı bayrağımızın ay yıldızını oluşturan öğrenciler, şehit haberleriyle üzüldüğümüz bu son günlerde, İdlib’de destan yazan ordumuza moral gönderdi.

Öğrenciler duyarlılıklarına Mehmetçik Vakfı’na yardım toplayarak da devam etti. “Destanlar Yazan Ordumuza Selçuklu Fatih MTAL’den Destek” adlı kampanya ile Selçuklu Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri harçlıklarından artırdıkları paraları kahraman ordumuza göndermek üzere topladı. Mehmetçik Vakfı’na daha önce de destek için kampanya yapan öğrenciler şanlı ordumuza desteğini her daim sürdüreceklerini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ali Şeker vefat etti
Ali Şeker vefat etti
Ali Şeker vefat etti
Ali Şeker vefat etti