Saylam 5. kez Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı oldu

Saylam 5. kez Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı oldu

Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti'nin gerçekleştirdiği olağan kongrede 5. kez başkanlığa seçilen Ali Saylam, gazetecilerin hakkını korumak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi

20 Mart 2021 - 15:01

Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti, olağan genel kurulunu yaptı. Yapılan seçimde, Seydişehir Toroslar Gazetesi İmtiyaz sahibi Ali Saylam başkanlığa yeniden seçildi.

Seydişehir MÜSİAD toplantı salonunda gerçekleştirilen programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından oy birliği ile divan başkanlığına Hasan Dinç, Başkan Yardımcılığına Süleyman Sayan, Katip üyeliğe Arzu Saylam seçildi.

Faaliyet ve mali bütçe raporları, okunarak oy birliğiyle kabul edildi.

Tek liste halinde gidilen seçimde Ali Saylam, 5. kez Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçildi.

Cemiyetin Yönetim Kurulu Hakkı Balcı, Süleyman Sayan, Kadriye Coşkun, Abdullah Arslan, Fatih Atalay ve Murat Zeybek'ten oluştu.

Kendisini başkanlığa layık gören basın mensuplarına teşekkür eden Saylam, küçük yerlerde gazetecilik yapmanın zor olduğunu ifade etti.

Her türlü zorluk ve güçlüklere rağmen basın mensuplarının kendi hayatlarını hiçe sayarak görev yaptığı belirten Saylam, görevi süresi içinde dernek olarak gazetecilerin haklarını korumak ve onlara destek vermek için mücadele vereceklerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kısıtlamalar kademeli olarak kaldırılacak
Kısıtlamalar kademeli olarak kaldırılacak
Karatay protokolünden şehit ailesine bayram ziyareti
Karatay protokolünden şehit ailesine bayram ziyareti