Şahin: TSYD ile her türlü işbirliğine hazırız

Şahin: TSYD ile her türlü işbirliğine hazırız

TSYD Konya Şubesi'nin yeni yönetimini ziyaret eden Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü  Abdurrahman Şahin, her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi

06 Temmuz 2021 - 13:09

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ve beraberindeki heyet, TSYD Konya Şubesini ziyaret ederek  yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.

Spor Hizmetleri  Müdürü Bilal Yavaş, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Ali Kamber, TOHM ve SEM Şube Müdürü Emine Koçak ve Okul Sporları ve Özel Spor tesisleri Şube Müdürü İsmail Hakkı Gürtürk  ile birlikte  TSYD Konya Şubesini ziyaret eden Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü  Abdurrahman Şahin, kısmen de olsa pandemi koşullarına rağmen aksatmadan spor faaliyetlerine devam ettiklerini, yeni dönemde yapacakları yeni faaliyetlerle gençlere her türlü imkanı sunacaklarını söyledi. Tesisleşme konusunda da Konya olarak yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını anımsatan Şahin, TSYD ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez de ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getirerek, Konya'da ki gençlerin spora katılımlarını sağlanması  için üzerlerine düşeni  yapacaklarını, tüm spor faaliyetlerinin  duyurulması noktasında her türlü işbirliği hazır olduklarını belirtti.

Ziyarette TSYD Konya Şubesi Yönetim Kurulu  üyeleri Tolga Durmaz, Mürsel Çetin, Kemal Soylu, Hüseyin Turgut, Ferhat Türkoğlu da hazır bulundu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
42 FETÖ silahlı terör örgütü üyesi daha deşifre oldu
42 FETÖ silahlı terör örgütü üyesi daha deşifre oldu
Ümütkesmez: Konya çiftçisinin hesap sorma vakti gelmiştir
Ümütkesmez: Konya çiftçisinin hesap sorma vakti gelmiştir