Saadetli gençler, sorunlarını "Dert Duvarı"na yazıyor

Saadetli gençler, sorunlarını "Dert Duvarı"na yazıyor

Gençler, Saadet Partili gençlerin oluşturduğu "Dert Duvarı"na ekonomik sıkıntılarından eğitimde karşılaştıkları sorunlara, yüksek harç ve ev kiralarından liyakatsiz atamalara kadar pek çok derdini duvara yazdı

12 Eylül 2021 - 14:06

Saadet Partisi Konya İl Gençlik Kolları, ülkenin birçok kentinde şehir meydanlarında açtığı ‘Dert Duvarı’ çalışması ile vatandaş ve gençlerin dertlerini gündeme taşıdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Konya İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hasan Ali Dayan, “Gençlik Kolları olarak Konya’mızın Gedavet Meydanı’na kurmuş olduğumuz Dert Duvarı vatandaşlarımız özellikle de genç kardeşlerimiz dertlerini yazdılar. Yaptığımız çalışmaya ilgi gösteren halkımıza çok teşekkür ediyorum. Milletimizin geçim derdine bir farkındalık oluşturmak için böyle bir etkinlik yaptık. İnsanımız özellikle de genç kardeşlerimiz, ekonomik olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bizler bugün burada genç arkadaşlarımızın dertlerini paylaşmak onların dertlerine sıkıntılarına ortak olmak için buraya toplandık. Evet, biliyoruz ülkemizde gençler mutlu değiller refah seviyesinin düşük olmasından, üniversite harçlarının yüksek olmasından, ev kiralarının yüksek olmasından, liyakatsiz atamalardan, ev ve araç fiyatlarından şikâyetçiler. Bizler inanıyoruz ki bu günleri geride bırakacağız gençlerimizin daha mutlu olduğu yarınlar için çalışacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mega Doğa, öğrencilere doğanın ve hayatın kapılarını açıyor
Mega Doğa, öğrencilere doğanın ve hayatın kapılarını...
PÜİS yönetimine Konyalı iki isim
PÜİS yönetimine Konyalı iki isim