PTT’den sosyal mesafe kuralı uyarısı

PTT’den sosyal mesafe kuralı uyarısı

Konya PTT Başmüdür vekili Mustafa Çalışkan, çalışanları ve vatandaşları koronavirüse karşı korumak amacıyla iş yerlerinde sosyal mesafe kuralına uyduklarını söyledi

31 Mart 2020 - 14:34

Konya PTT Başmüdürlüğü, koronavirüs tedbirlerini arçtırdı. PTT Başmüdür vekili Mustafa Çalışkan, koronavirüs salgınından müşterileri ve çalışanlarının korunması amacıyla iş yerlerinzde sosyal mesafe kuralını uyguladıklarını kaydetti.

Çalışkan, "Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için koronavirüs etkilerine karşı gerekli tedbirler konusunda çalışmalarımızı geliştirerek sürdürüyoruz. Covid-19 salgınına karşı hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Tüm iş yerlerimizde sosyal mesafe kuralını uyguluyor, şube ve gişelerde görevli personel sayımızın en fazla iki katı kadar müşteriyi içeride misafir ederek, işlemlerini sırayla gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizden hem içeride hem dışarıda sıra beklerken 1 metre mesafe kuralına uymaları noktasında gerekli özeni göstermelerini bekliyoruz" dedi.

Çalışkan, koronavirüs salgınına karşı tedbirler kapsamında gişe ve bankacılık işlemlerinin PTT iş yerlerine gitmeden PTT Bank İnternet Bankacılığı, PTT mobil uygulaması veya PTT ATM’lerinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğini hatırlattı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TFF maç saatlerinde değişiklik yaptı
TFF maç saatlerinde değişiklik yaptı
Beyşehir Leylekler Vadisi, normalleşme sürecine hazır
Beyşehir Leylekler Vadisi, normalleşme sürecine hazır