Pastacılar Odası’ndan zabıtaya ziyaret

Pastacılar Odası'ndan zabıtaya ziyaret

Pastacılar Odası yönetimi, Zabıta Haftası nedeniyle yaptığı ziyarette, pandemi sürecinde kendilerine destek veren zabıtalara teşekkür etti

15 Eylül 2020 - 12:41

Konya Pastacılar Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Zabıta Haftası nedeniyle Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yavuz Kızılaslan, Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt, Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğlu ve Meram Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Dinçalp’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan KONESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Pastacılar Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu, “Zabıta teşkilatımızın haftası nedeniyle Büyükşehir Belediyemiz ve merkez ilçelerimizin Zabıta teşkilatlarını ziyaret ederek, zabıtalarımızın bu anlamlı haftasını kutlamak istedik. 194 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan zabıta teşkilatının Zabıta Haftasını kutlayor, başarılar diliyoruz. Esnaflarımıza verdikleri destek ve pandemi sürecinde esnafımızın yanında olduklarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yavuz Kızılaslan Pastacılar Odası'nın ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getirerek, “Konya Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerimiz sınırları içerisinde görev yapan zabıta teşkilatları olarak, düzenin, sağlık ve huzurunun sağlanması adına görev yapmaktayız. Her zaman vatandaşlarımız ve esnafımızın yanında olduk. ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Pandemi sürecinde birbirimizin sağlığını tehlikeye atmamak için, vatandaşlarımızdan maskelerini takmalarını, temizliği dikkat etmelerini ve sosyal mesafeyi korumalarını istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Covid'li hasta sayısı 300 bine ulaştı
Covid'li hasta sayısı 300 bine ulaştı
BİM'in  özel üretim balı sahte çıktı
BİM'in özel üretim balı sahte çıktı