Pastacılar Odası’ndan sokağa çıkma yasağında ikram

Pastacılar Odası'ndan sokağa çıkma yasağında ikram

Pastacılar Odası Başkanı Kağnıcıoğlu, sokağa çıkma yasağında görev yapan zabıta ekipleri, 112 acil sağlık ekipleri ve polislere tahinli pide, baklava ve tulumba tatlısı ikram etti

10 Mayıs 2020 - 16:04

Konya Pastacılar Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yavuz Kızılaslan, zabıtalar, Sağlık Müdürlüğü 112 Sorumlu Başhekim Yardımcısı Dr. Mecit Terzi, sağlık çalışanlarını ve polis memurlarını ziyaret ederek, tahinli pide, baklava ve tulumba tatlısı ikram etti.

Ziyaretlerde Ramazan Ayını kutlayarak, koranavirüs salgınında fedakarca görev yapan zabıtalara, sağlıkçılara ve polislere teşekkür eden Kağnıcıoğlu, “Salgında gösterdiğiniz başarı ve fedakarlık takdire şayandır. Sizleri kutluyor, teşekkür ediyorum. Allah’tan birlik ve beraberliğimizi daim etmesini, bu salgından ülkemizi ve dünyayı kurtarmasını, hasta olan kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

Zabıta Dairesi Başkanı Yavuz Kızılaslan, 112 Sorumlu Başhekim Yardımcısı Dr. Mecit Terzi ve polisler ikramlardan dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Yeni vakaların sebebi kurallara uyulmamasıdır"
Konyaspor'da durmak yok
Konyaspor'da durmak yok