Pandomim Aile Psikolojik Danışma Merkezi yeni yerinde

Pandomim Aile Psikolojik Danışma Merkezi yeni yerinde

12 Ağustos 2018 - 12:31

Pandomim Aile & Psikolojik Danışma Merkezinin yeni hizmet ofisi mütevazi bir törenle hizmete açıldı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın katılımıyla gerçekleştirilen Pandomim Aile & Psikolojik Danışma Merkezinin yeni ofisinin açılışında konuşan Klinik Pisikolog Bayram Duysak, “Yenilikçi,atılımcı ve ilkeli yaklaşımımızla psikolojiye daha fazla ışık tutmak ve insanlara daha fazla yardım etmek amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Pandomim ailesi her biri kendi alanında profesyonel eğitim almış deneyimli psikologlardan oluşmaktadır. Merkezimizde ergen ve yetişkin danışmanlığı, ebeveyn ve çoçuk danışmanlığı, aile danışmanlığı ve cinsel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Amacımız bize başvuran kişilerin sorunlarıyla başa çıkmasına ve gelecekte oluşabilecek sorunları önlemesine yardımcı olmaktır. Mutlu çocuk, mutlu bireyler ve mutlu aile için hayatınızın her döneminde ve alanında yanınızdayız” dedi.

            Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ise “Burada inşallah çok güzel hizmetler üretilecek. Hem ailelerimiz, hem çocuklarımız sosyal ve psikolojik gelişimleri için uzman ekipten destek alabilecekler. Merkezimiz Konyamıza ve Selçuklumuza hayırlı olsun” diye konuştu.

            Konşumalarının ardından yapılan dua ve kesilen kurdela ile Pandomim Aile & Psikolojik Danışma Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi.

            Pandomim Aile & Psikolojik Danışma Merkezi Psikolog Abdullah Duysak, Klinik Psikolog Bayram Duysak olmak üzere 6 pskilog ile Konyalılara eski Bağkur binası yanındaki ofisinde hizmet verecek.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PÜİS yönetimine Konyalı iki isim
PÜİS yönetimine Konyalı iki isim
Ekici'den Dünya Gazeteciler Günü kutlaması
Ekici'den Dünya Gazeteciler Günü kutlaması