Pakdemirli: Destek ödemeleri hesaplara yatıyor

Pakdemirli: Destek ödemeleri hesaplara yatıyor

Süt ve içerik analiz desteği kapsamında 11 bin 758 üreticiye ödenecek toplam 38,6 milyon liralık destek ödemeleri bugün hesaplara yatıyor

03 Temmuz 2020 - 14:42

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Süt İçerik Analiz Desteği kapsamında 38,6 milyon liralık destek ödemesinin bugün itibariyle gerçekleştirildiğini duyurdu.

Bakan Pakdemirli, üreticilere müjde verdiği yazılı açıklamasında, Süt İçerik Analiz Desteği kapsamında 38,6 milyon liralık destek ödemesinin bugün itibarıyla hesaplara yatırıldığını ifade ederek, ödemelerin bütün üreticilere hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu.

Bakan Pakdemirli, "Süt İçerik Analiz Desteği kapsamında 11 bin 758 üreticimize, 385 bin 431 büyükbaş hayvan için 38,6 milyon liralık destek ödemesi bugün saat 18.00'da hesaplarına aktarılacak. Özellikle bu zorlu pandemi döneminde, milletimiz, ülkemiz için özveriyle ve durmadan çalışan bütün üreticilerimize teşekkürlerimi iletirken, devlet olarak onların her daim yanlarında olduğumuzu da bir kez daha söylüyorum. Sizler ürettikçe bizler de sizi desteklemeye devam edeceğiz" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük test sayısı 62 milyonu geçti
Günlük test sayısı 62 milyonu geçti
"Yangına sebep olan maytaplar bilgimiz dışında getirilmiştir"