Özerdem: Siyasette belirleyici olacağız

Özerdem: Siyasette belirleyici olacağız

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı Mustafa Özerdem, Konya'nın yeniden milli görüşün direği olacağını belirterek, bundan sonra siyasette belirleyici olacaklarını söyledi

07 Kasım 2019 - 13:16

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı Mustafa Özerdem, 17 Kasım'da gerçekleştirecekleri 1. olağan kongre öncesinde basınla bir araya geldi. Konya’nın milli görüşün direği olduğunu belirten Özerdem, bütün Konyalıları kongreye davet etti.

Konya’da gerçekleştirilecek kongreye ve Genel Başkanları Fatih Erbakan’a yoğun ilgi olduğunu ifade eden Özerdem, milli görüşün fitilini Konya’dan yeniden ateşleyeceklerini kaydetti. Konya milli görüşün direği olduğunu vurgulayan Özerdem, “Genel başkanımızın bir ifadesi vardı. Konya olmadan milli görüş olmaz ifadelerine yer verdi. Biz Konya teşkilatları olarak konu ile ilgili gereken hassasiyeti gösteriyoruz. 17 Kasım'da Ankara Spor Salonu’nda büyük kongremiz var. Bütün vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz. Milli görüşün birinci 40 yılı Konya’dan yapılmıştı, kongremizle birlikte ikinci 40 yılının şahlanışını da yapacağız. Kongremizde Genel Başkanımız yol haritamızı vatandaşlarımız ile paylaşacak. Bu nedenle tüm vatandaşlarımız kongremize bekliyoruz” dedi.

Konya ve Türkiye genelinde büyük bir hassasiyetle çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Özerdem, “Özlenen ve beklenen günler yeniden bizimle gelecek. Konya olarak 20 yıldır siyasetin içerisinde yokuz. Bu nedenle Konya merkez olmaktan uzaklaştı. Bizler yeniden Konya’nın milli görüş merkezi olmasını sağlayacak, Konya’ya oy deposu gözüyle bakılmasının önüne geçmiş olacağız. Yeniden Refah Partisi bundan böyle siyasette belirleyici rol üstlenecek, doğrunun yanında olacak ve yanlışa dur diyecektir. Vatandaşımızın derdi ile dertlenecek, sorumluluklarımızın bilinci ile hareket edeceğiz” dedi. Hiçbir partinin yanında ve karşısında olmadıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Özerdem, kendi politikaları çerçevesinde hareket edeceklerini söyledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İsmail Kartal: İyi mücadele ettik ve karşılığında 1 puan aldık
İsmail Kartal: İyi mücadele ettik ve karşılığında 1 puan...
Konyaspor sezona golsüz başladı
Konyaspor sezona golsüz başladı