Oyuncak ayının içinden uyuşturucu çıktı

Oyuncak ayının içinden uyuşturucu çıktı

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Meram ve Karatay'da iki ayrı adrese yaptığı eş zamanlı operasyonda uyuşturucu madde ele geçirdi. Yabancı uyruklu şahıslara ait evde oyuncak ayı içinden çıkan uyuşturucu pes dedirtti

28 Eylül 2021 - 12:04

Konya’da zehir tacirlerine yönelik yapılan operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Zehir tacirleri ve uyuşturucu satıcıları tarafından piyasaya sürülmek üzere hazırlanan uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesine yönelik birbiriyle bağlantılı iki adrese yapılan operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. 

Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Meram İlçesi Uzunharmanlar Mahallesi ve Karatay İlçesi Çelebi Mahallesinde yapılan detaylı çalışmalar neticesinde birbiriyle bağlantılı iki adrese operasyon düzenledi.

SAKLANAN UYUŞTURUCULAR OYUNCAK AYININ İÇİNDEN ÇIKTI

Adreslere yapılan operasyonlarda uyuşturucu maddelerin saklandığı yer pes dedirtti. İkametlerde yapılan detaylı aramalar neticesinde bulunan oyuncak pelüş ayıcığın içinde saklanan çok sayıda uyuşturucu madde narkotik ekiplerinin gözünden kaçmadı.  

Narkotik ekiplerince ikametlerde yapılan aramalarda 125,2 gram Metamfetamin Maddesi, 27 adet sentetik ecza maddesi ve uyuşturucu ticaretinde kullanılan 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen yabancu uyruklu M. S., L. C. ve A. R. isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan adli işlem başlatıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Karapınar'da öğretmenlere bağımlılıkla mücadelenin yolları anlatıldı
Karapınar'da öğretmenlere bağımlılıkla mücadelenin yolları...