MÜSİAD üyeleri geleneksel piknikte buluştu

MÜSİAD üyeleri geleneksel piknikte buluştu

MÜSİAD'ın geleneksel hale getirdiği piknikte buluşan üyeler, aileleriyle birlikte katıldıkları etkinliklerle güzel bir gün geçirdi

06 Ağustos 2018 - 14:45

MÜSİAD Konya Şubesi tarafından, üyelerine ve ailelerine iş stresinden kurtulma, kaynaşma ve sohbet ortamı sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen piknik programı Kızılören Kuruçeşme Kervansarayı’nda gerçekleştirildi.

Piknik programına AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Milletvekili Halil Etyemez, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, MÜSİAD Konya Şubesi 3’üncü Dönem Başkanı Ziya Özboyacı, 5’inci Dönem Başkanı Aslan Korkmaz ile çok sayıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyeleri aileleri ile birlikte katıldı.

Piknik programında düzenlenen voleybol, okçuluk, çocuklara yönelik çeşitli aktiviteler ve uçurtma şenliği ile katılımcılar unutulmaz bir gün yaşadı. Yarışmaların sonunda dereceye giren çocuklara kupalarını MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka verdi. Katılımcılara gün boyu yemek, dondurma ve çeşitli ikramlar yapıldı.

Piknik programının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Ömer Faruk Okka, bu tür organizasyonlarla üyeler arasındaki birlik ve beraberliğin daha da artmasına katkı sağladığını vurguladı.

Başkan Okka, “düzenlediğimiz bu programla hem yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmayı hem de üyelerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek kaynaşmayı, birlik ve beraberliğimizi artırmayı amaçlıyoruz. MÜSİAD Konya Şubesi olarak üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı bu tür programları özellikle önemsiyoruz. Üyelerimizin iş hayatında yaşadığı sorunların çözümü kadar, aile yaşantısında mutlu olmaları da bizler için önemli. Türk ve İslam kültüründe önemli bir yeri olan aile bağlarının korunması, beraberinde başarıyı getirecektir. Aile yaşantısında rahat olan iş adamlarımızın, iş hayatında da başarılı olacağına inanıyoruz. Piknik programımıza katılan misafirlerimize, üyelerimize ve ailelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatte 5.091 kişiye covid tanısı konuldu
Son 24 saatte 5.091 kişiye covid tanısı konuldu
Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yönetiminde
Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yönetiminde