MÜSİAD’da İş Geliştirme toplantısı

MÜSİAD'da İş Geliştirme toplantısı

MÜSİAD bünyesinde gerçekleştirilen İş Geliştirme Toplantısı ile üyeler, birbirleriyle yaptığı görüşmelerde ticaretlerini geliştirme imkanı buldu

17 Kasım 2019 - 21:49

MÜSİAD Konya Şubesi, Konya, Aksaray, Karaman ve Seydişehir MÜSİAD üyelerinin katılımıyla İş Geliştirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda MÜSİAD Şubesi üyeleri, oluşturulan sektörel masalarda iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

Programın açılışında konuşan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, “Bu yılın başında, yurt içi ilişkiler ismiyle bir komisyon oluşturarak, diğer MÜSİAD şubeleri ve üyeleri ile üyelerimiz arasındaki ticaret hacmini artırmak için çalışmalara başladık. İlkini Kayseri şubemizle gerçekleştirdiğimiz bu iş geliştirme toplantısından güzel sonuçlar aldık. Şimdi de, 3 şubemizi misafir ederek, şubelerimizin arasındaki ikili ilişkilerimizi en üst seviyeye çıkarmayı ve karşılıklı ticaretimizi geliştirmeyi hedefledik” dedi.

Başkan Okka’nın ardından program B2B toplantısıyla devam etti. MÜSİAD Konya, Aksaray, Karaman ve Seydişehir üyeleri, sektörel masalarda ikili iş görüşmelerini gerçekleştirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatte 5.091 kişiye covid tanısı konuldu
Son 24 saatte 5.091 kişiye covid tanısı konuldu
Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yönetiminde
Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yönetiminde