Minibüsler pazar günü çalışmayacak

Minibüsler pazar günü çalışmayacak

Konya Minibüsçüler Odası'nın aldığı kararla minibüsler, pazar günü şehir içinde çalışmayacak. Kararı açıklayan Karabacak, "Minibüsçüler evde, lütfen sen de evde kal Konyam" dedi

27 Mart 2020 - 15:20

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) ve Konya Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak, koronavirüs nedeniyle Konyalıları evde kalmaya davet ederek, "Minibüsçü evinde, lütfen sen de evde kal Konyam" çağrısında bulundu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karabacak, “Bu pazar müsait bir yerde, EVİMİZDE duracağız. Oda olarak aldığımız kararla pazar günü hiçbir dolmuş hattımız çalışmayıp, yolcu taşımayacaktır. Koronavirüs salgını nedeniyle böyle bir karar aldık. Umarız Konyalı hemşerilerimiz bu çağrımıza uyarak, evde kalır. Çünkü hemşerilerimizin sağlığı için biz evde kalıyoruz. Siz de evde kalın. Her daim, her şart ve koşulda kesintisiz ulaşım hizmetini Konya’mıza sunmuş olan minibüsçü esnafımız, bu zorlu süreçte yine sorumluluk alarak, 'Evde Kal' çağrılarına duyarsız kalmadık. Pazar gününe özel olmak üzere evde kalma kararı aldık. Seferlerimiz pazartesi günü aynı sorumluluk ve hükümetimizin almış olduğu tedbir kararlarıyla devam edecektir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hürriyet, Milliyet, Posta ve Fanatik Gazeteleri kapanıyor
Hürriyet, Milliyet, Posta ve Fanatik Gazeteleri kapanıyor
Demirören Medya'dan 'gazeteler kapanıyor' haberine açıklama
Demirören Medya'dan 'gazeteler kapanıyor' haberine açıklama