Meram Belediyespor’a bakandan teşekkür belgesi

Meram Belediyespor'a bakandan teşekkür belgesi

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Bilal Yavaş, Meram Belediyespor Kulübü’nü ziyaret ederek Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu adına teşekkür belgesi verdi

24 Haziran 2020 - 12:03

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Bilal Yavaş, Meram Belediyespor Kulübü’nü ziyaret etti.

Türkiye Amatör Spor Haftası nedeniyle Meram Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammed Işık ve yönetimini ziyaret eden Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Bilal Yavaş, amatör spor kulüplerine verdikleri desteğin her geçen gün arttığına dikkat çekerek, “Bakanlığımız amatör spor faaliyetlerinin teşvik edilmesi ve desteklenmesi amacıyla spor kulüplerimize geçen yıl 17 milyon 722 bin TL maddi destekte bulundu. Amatör spor kulüpleri sporun tabana yayılmasında önemli bir misyon üstlenmektedir” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun selamını ileten Yavaş, kulüp adına gönderilen teşekkür belgesine de Bakan adına Meram Belediye Spor Kulüp Başkanı Muhammed Işık’a verdi.

IŞIK: “MERAM BELEDİYESPOR GENÇLERİMİZİ SPORA KAZANDIRIYOR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Meram Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammed Işık da, “Meram Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Kavuş’un verdiği destekle farklı branşlarda binin üzerinde lisanslı sporcumuzla Konya sporuna destek oluyoruz. Uluslararası ve ulusal düzeyde önemli başarılara imza atan ve adeta bir ödül fabrikası gibi faaliyet gösteren bir kulübüz. Lisanslı sporcularımızın sayısı her geçen gün artıyor. Amatör spor kulüplerine vermiş olduğu destekten dolayı şahsınızda Gençlik ve Spor Bakanlığımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Kulüp Başkanı Muhammed Işık ile birlikte Başkan Vekili Ahmet Şenyiğit, Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Solma ve Genel Sekreter Sinan Kabak da hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vaka sayısı 1000'in altına indi
Vaka sayısı 1000'in altına indi
Seydişehir SGK binasına korona kilidi
Seydişehir SGK binasına korona kilidi