MEDAŞ, dijital hizmet ağını genişletiyor

MEDAŞ, dijital hizmet ağını genişletiyor

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmayı hedefleyen MEDAŞ, abonelerine dijital ortamda verdiği hizmet yelpazesini genişletiyor

31 Ekim 2020 - 16:29

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) dijital platform ile müşterilerinin internet ortamında başvuru yapmasına olarak sağlıyor.

Müşterilerine yerinde hizmet götürme hedefiyle, mobil teknolojileri etkin kullanarak kurduğu dijital platform ile paydaşlarına internet üzerinden başvuru yapma imkanı sağlıyan MEDAŞ'tan konu ile ilgili yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"Teknolojinin hayata entegre edilmesi amacıyla Tüketici Hizmetleri Müdürlüğünde yürütülen; bağlantı görüşü, dağıtım sistemine bağlantı anlaşması ve tesisat kontrol işlemlerinin tamamını coğrafi bilgi sistemi ile ilişkilendiren MEDAŞ, bağlantı taleplerine ilişkin tüm süreçlerin döngüsünü takip ederek kullanıcılara sunulan hizmetin kalitesini farklı bir boyuta taşımaktadır. Bağlantı süreçlerinde yapılan sistemsel geliştirmeler ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek bağlantı görüşlerini e- imza ile oluşturmuş ve geçmiş yıllarda 20 günde sonuçlanan bağlantı görüşü süreci ortalama 3 günde tamamlanarak hizmet kalitesi artırılmıştır. Bunun yanı sıra doğanın gelecek nesillere bırakılacak en önemli miras olduğu bilinciyle hem bağlantı görüşü hem de projede e-imza uygulamasıyla kağıt israfının önüne geçilerek çevreci bilinç adına bir farkındalık oluşturmuştur.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyalı raket, İspanya'da gururumuz oldu
Konyalı raket, İspanya'da gururumuz oldu
Başsavcı ve KTO Başkanı'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret
Başsavcı ve KTO Başkanı'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret