Makine Mühendisleri Odası’nda dart heyecanı

Makine Mühendisleri Odası'nda dart heyecanı

Makine Mühendisleri Odası'nın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Dart Turnuvası'nda üyeler ve aileleri gönüllerince bir gün geçirdi

18 Kasım 2019 - 11:18

Makine Mühendisleri Odası, düzenlediği 3. Geleneksel Dart Turnuvası ile üyelerini bir araya getirdi.

Kuruluş amacı üyelerine ve topluma hizmet etmek olan odanın, üyelerine sunduğu teknik hizmetlerin yanında sosyal ve kültürel etkinliklerle üyelerin aileleri ile birlikte güzel vakit geçirmelerini de sağlamak olduğunu dile getiren Makine Mühendisleri Odası Başkanı Dr. Aziz Hakan Altun, bu amaçla bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri dart turnuvasında günün stresinden uzak vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. 

Altun, "Üyelerimiz ve ailelerinin katılımı ile hizmet binamızda gerçekleştirilen turnuvaya toplam 74 üyemiz aileleriyle birlikte katıldı. 4 erli gruplar halinde, 15 yaş üstü erkekler ve bayanlarla, 15 yaş altı çocuklar olarak 3 ayrı kategoride düzenlenen turnuva sonucunda; 15 yaş üstü erkeklerde H. Cenk Alaybeyoğlu birinci olurken, Hasan Sarper ikinci, Yakup Ötçe üçüncü oldu. Bayanlar kategorisinde Gamze Doğan birinci olurken, ikinci Ayşe Nur Böge, Gülseren İnceli ise üçüncü oldu. 15 yaş altı kategorisinde de Yusuf Ökçe birinci, M. Elif Aker ikinci, Talha Esat Aksoy üçüncülük elde etti. Dereceye girenlere kupaları ile turnuvaya katılan diğer üyelere hediyeleri Şube Yönetim Kurulumuz tarafından taktim edilmiştir" dedi.

Altun, üyeler arasındaki dayanışma ve dostluğu geliştirmenin amaçlandığı turnuvada ayrıca, yoğun çalışma temposu içerisinde beyinsel yorgunluğun atılarak bedensel zindeliğin kazanılması, daha önceki yıllarda olduğu gibi muhabbet ve dostluk ortamının tesis edilmesinin hedeflendiğini sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaybolmaya yüz tutmuş meslekler fotoğraflarda yaşayacak
Kaybolmaya yüz tutmuş meslekler fotoğraflarda yaşayacak
"Yeni vakaların sebebi kurallara uyulmamasıdır"