Koronavirüsten vefat eden gazeteci unutulmadı

Koronavirüsten vefat eden gazeteci unutulmadı

TGF heyeti, Kayseri temaslarında, koronavirüsten vefat eden Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya'yı da mezarında ziyaret etti

10 Eylül 2021 - 12:16 - Güncelleme: 10 Eylül 2021 - 12:27

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Sekreter Bayram Ekici ve Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun teşkilat ziyaretleri kapsamında Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

TGF Genel Başkanı Karaca, bir süre önce vefat eden Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya için cemiyet başkanı Metin Kösedağ ve yönetim kurulu üyelerine başsağlığı diledi. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ da TGF heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

TGF heyeti daha sonra Merhum Gazeteci Veli Altınkaya’nın mezarını ziyaret ederek dua etti. Karaca, “Uzun yıllar Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı ve  Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı yöneticiliği yapan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti başkanımız Veli Altınkaya’yı bir süre önce koronavirüs nedeniyle kaybetmiştik. Değerli bir meslektaşımızdı. Kendisini rahmetle anıyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı