Konyaspor Kulübü Başkanı Kulluk, yeniden aday

Konyaspor Kulübü Başkanı Kulluk, yeniden aday

Daha önce yönetimi ile birlikte aday olmayacağını açıklayan Konyaspor Başkanı Kulluk, bugün yaptığı açıklama ile taraftardan gelen talep üzerine yeniden aday olmaya karar verdiklerini söyledi

06 Ağustos 2020 - 17:36

Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk, kulübün yarın yapacağı olağan genel kurul öncesi başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.

Daha önce aday olmayacağı ve kongre öncesi aday çıkmaması üzerine herkesi göreve davet eden Başkan Kulluk, bugün Konyaspor Kulübü'nün internet sitesinden yaptığı yeni açıklama ile aday olacağını dilegetirdi.

Başkan Kulluk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Kulübümüzün 07.08.2020 Cuma günü Selçuklu Kongre Merkezi’nde yapılacak Olağan Genel Kurulla ilgili açıklamalarımızı daha önce camiamızla paylaşmıştık. Bu süre içinde iki kez açık çağrıda bulunarak Konyaspor’umuzun menfaatleri doğrultusunda liste oluşturan adaylara her türlü desteği sağlayacağımızı samimiyetle ifade etmiştik.

Ancak bu açıklamaların ardından uzun süre herhangi bir gelişme yaşanmaması Konyaspor’u yürekten seven ve zarar görmesini istemeyen taraftarlarımız arasında büyük tedirginlik oluşturdu. Bununla birlikte camiamızdan gelen yoğun talep ve şehrimizin kanaat önderleriyle yaptığımız durum değerlendirmesi sonucunda 5 Ağustos itibariyle genel kurul için liste hazırlığına başladık. 

O ana kadar tüm çağrılarımıza rağmen adaylık konusunda hiçbir adımın atılmamış olması, spor kamuoyunun malumudur. Hal böyleyken yaptığımız liste hazırlığının basında yer almasının ardından gecenin ilerleyen saatlerinde adaylık açıklamasının yapılması camiamızın takdirindedir. 

Çarşamba gecesine kadar ortaya çıkan tablo, iki senedir gecemizi gündüzümüze katarak hiçbir menfaat beklemeden kulübümüz için yoğun çaba sarf eden yönetim kurulumuza büyük bir sorumluluk yüklemiştir. Artık bu sorumluluktan geri adım atmamız mümkün değildir. 

Bu vesileyle çok değerli başkan adaylarımız ve kıymetli yol arkadaşlarına başarılar diliyor,  Olağan Genel Kurulumuzun kulübümüze ve camiamıza hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Vajinada ağrının 20 nedeni
Vajinada ağrının 20 nedeni
Anayasa Mahkemesine tepki
Anayasa Mahkemesine tepki