Konyaspor’dan Vali Toprak’a teşekkür

Konyaspor'dan Vali Toprak'a teşekkür

Konyaspor Kulübü yönetimi, yaptığı açıklama ile kendilerine destek veren Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak'a teşekkür etti

27 Kasım 2019 - 13:25

Konyaspor Kulübü, sponsorluk başta olmak üzere her konuda kendilerine destek veren Vali Cüneyit Orhan Toprak'a teşekkür etti.

Konu ile ilgili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Vali Toprak ile son bir hafta içinde sponsorluklarla ilgili bir takım görüşmeler yapıldığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Sayın Valimiz, daha öncekiler de dahil olmak üzere kendisiyle yaptığımız tüm görüşmelerde şartlar ne olursa olsun kulübümüzün yanında olmaya devam edeceğini defaatle dile getirmiştir.

Şehrimizde görev yapmaya başladığı ilk günden bu yana kulübümüzün içinde bulunduğu sorunlarla mesai mefhumu gözetmeksizin yakından ilgilenen ve bu sorunların çözümü için yoğun çaba sarf eden Valimiz Cüneyit Orhan Toprak, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda elinden gelenin fazlasını yaparak camiamızın sevgisini kazanmıştır. 

Sayın Valimiz hatırlanacağı üzere sadece sponsorluk bağlamında sağladığı destekle kalmamış aynı zamanda iç saha maçlarımızın tamamını tribünden izlemenin yanı sıra Göztepe ile deplasmanda oynadığımız Süper Lig müsabakasını da ailesiyle birlikte takip etmiştir.

Öte yandan 'Okul Tribünü' projesiyle de birçok öğrencimizin maçları yerinde izlemesine vesile olmuştur. 

Konya’nın efsane valilerinden rahmetli Kemal Katıtaş gibi Sayın Valimiz Cüneyit Orhan Toprak da ziyaret ettiği işyerleri, bir araya geldiği esnaflar ve katıldığı toplantılarda, bu şehre yapılan hizmetlerin yanı sıra Konyaspor’umuzu gündeminin ilk maddeleri arasına alarak, aidiyet olgusunun güçlendirilmesi ve her yerde Konyaspor’un konuşulması adına güçlü bir irade ortaya koymuştur. 

Konyaspor Kulübü olarak; Sayın Valimiz Cüneyit Orhan Toprak’a çok kıymetli destekleri, camiamıza gösterdiği teveccüh için bir kez daha teşekkür ediyor, bundan sonraki yıllarda da Konya ve Konyaspor’a yaptığı hizmetlerde yanında olduğumuzu ifade ediyoruz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Tabip Odası Başkanı Karaca istifa etti
Konya Tabip Odası Başkanı Karaca istifa etti
Erdoğan, Karapınarlı görme engelli hafızı konuk etti
Erdoğan, Karapınarlı görme engelli hafızı konuk etti