Konyaspor’da kongre günü

Konyaspor'da kongre günü

Konyaspor’da bugün yapılacak olan kongrede listeler çarpışacak.

08 Haziran 2018 - 03:07 - Güncelleme: 08 Haziran 2018 - 03:17

Konya bugün sporda büyük bir heyecana ortak olacak uzun zamandır beklenen kongre bugün saat 15.00 de Ramada Otel'de başlayacak. Konyaspor kulübünde bir araya gelen üç başkan adayı kongrede kullanılacak olan zarfların renklerini ve konuşma sıralarını çektikleri kura ile belirlediler. Buna göre Zeki Çimen yeşil pusula Hilmi Kulluk beyaz pusula Mustafa Oral da sarı pusula ile kongrede yarışacaklar.

Adaylay ayrıca konuşma sıralarını da  Kurayla belirlediler. Buna göre ilk konuşmayı Mustafa Oral ikinci konuşmayı Hilmi Kulluk ve üçüncü konuşmayı da Zeki Çimen yapacak.

Adaylar, kura çekiminin ardından kulübün armasının önünde mevcut Başkan Fatih Yılmaz ile birlikte hatıra resmi çektirdiler ve birbirlerine başarı dileyerek tüm delegelerin kongreye katılmasını istediler.

İŞTE ADAYLARIN LİSTESİKonyaspor başkan adayı Zeki Çimen'i listesi 
Ali Kaya, Hasan Dağlı, Gülvezir Korkmaz, Ali Şeker, Yunus Derebağ, Mehmet Yaman, Hüseyin Sarıköse, Adem Bulut, İbrahim İncer, Önder Çınar, Kerim Selek, Mehmet Eryılmaz, Aydın Olgun, Mustafa Kulu ve Tevfik Buğdaycı.


Konyaspor başkan adayı Hilmi Kulluk'un listesi 
Selçuk Aksoy, Kudret Fikirli, Zahir Renklibay, Ali Yücel,Abbas Kılınç, Celallettin Yılmaz, Okay Tınkır, Mehmet Günbaş, M. Güven Öten, Mustafa Aydınalp, Kani Uğur Öncan, Osman Koçak, Mustafa Genç, Ahmet Büyükateşli, Bünyamin Sarıtaş, Enes Ünlüer, Muzaffer Eğerci, Mehmet Güney, Mustafa Işıklı, Dursun Kabakcığlu Konyaspor başkan adayı Mustafa Oral'ın listesi 
Hüseyin Polat, Erkan Genç, Ömer Korkmaz, Erhan Gökmen, Fuat Kunduracı, Targun Polat, Hilmi Kağnıcı, Levent Çalık, Mehmet İngör, Kazım İlker Özkan, Hamdi Parmak, Salih Özkan, Osman Öztürk, Recep Altınok, Yusuf Küçükbakırcı, Mustafa Başoda, Osman Ferhat Büyükbaş, Eyüp Kalaycı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afyon kaplıcalarında korona denetimi
Afyon kaplıcalarında korona denetimi
Koronavirüs önlemli ikinci cuma namazı kılındı
Koronavirüs önlemli ikinci cuma namazı kılındı