Konyaspor’da görev değişimi

Konyaspor'da görev değişimi

Konyaspor, bugün yaptığı olağanüstü genel kurulda yönetimini değiştirdi. Tek listenin yer aldığı seçimde, delegelerin oy birliğiyle Fatih Özgökçen yeni başkan seçildi

05 Haziran 2021 - 20:26

Süper Lig'deki temsilcimiz Konyaspor, bugün yaptığı olağanüstü genel kurul ile yeni başkanını belirledi. Konyaspor'un 3 dönemdir başkanlığını sürdüren Hilmi Kulluk'un yeniden aday olmayacağını açıklaması üzerine liste oluşturan Fatih Özgökçen Konyaspor'a başkan olarak seçildi.

Konyaspor Kulübü'nün genel kurul toplantısı bir otelde yapıldı. Genel Kurula katılarak bir konuşma yapan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehirdeki herkesin takıma destek olması çağrısında bulunarak, "Herkesin şehrimizin en büyük markasına destek çıkması gerekiyor. Hilmi Kulluk başkanımıza ve yönetimine şehrimiz adına teşekkür ediyor, yeni görev alacak arkadaşlara başarılar diliyorum" dedi.

Başkan adayı Fatih Özgökçen'e başarılar dileyen Hilmi Kulluk da görev yaptıkları süre boyunca kendilerine destek verenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen genel kurulda oylama yapıldı. Fatih Özgökçen, salondaki bütün delegelerin oylarıyla başkanlığa seçildi. 

Konyaspor'un yeni başkanı Fatih Özgökçen’in listesinde şu isimler yer aldı.

Ali Camgöz, Burak Dağlı, Fatih Korkmaz, Gökhan Çelik, Hakan Faydasıçok, Hakkı Polat, Kazım Küçükçöğen, Mehmet Akcan, Muammer Akın, Mehmet Orhan, Muhammed Zahir Renklibay, Nuh Kaygısız, Osman Dağ, Osman Öztürk, Osman Serper, Ömer Demirhan, Sami Pirinç, Serhat Güler, Sertaç Tuza, Süleyman Oğuz, Targun Polat, Yunus Ceylan

FATİH ÖZGÖKÇEN KİMDİR?

Fatih Özgökçen 1977 yılında Konya’da doğdu. İlkokulu Konya Gazi Mustafa Kemal İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Konya Merkez İmam Hatip Lisesinde tamamladı.

1998-2002 yılları arasında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenim gören Özgökçen, yüksek lisansını ise Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim dalında tamamladı.

2003 yılından itibaren Konya’da serbest avukatlık yapan Özgökçen, serbest avukatlık süresince çeşitli ticari şirketlerin, işletmelerin ve kamu kurumlarının hukuk müşavirliğini yaptı.

Konyaspor'da daha önceki dönemlerde yöneticilik yapan Özgökçen, 2002-2017 yılları arasında başkanvekili ve yönetim kurulu üyesi olarak yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste hasta sayısı 500'ün altına indi
Koronavirüste hasta sayısı 500'ün altına indi
Türk Kızılay Meram Şubesi'nden telafi eğitimine destek
Türk Kızılay Meram Şubesi'nden telafi eğitimine destek