Konyalı turizmciden sektörü canlandıran proje

Konyalı turizmciden sektörü canlandıran proje

Eskişehir'de turizme önemli katkılar sağlayan Konyalı turizmci Deniz Demir, pandemi döneminde turizm çalışanlarına katkı sağlayan projesi ile 2021 Yılı QM AWARDS'ta Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi seçildi

17 Temmuz 2021 - 15:57

Pandemi nedeniyle zor günler geçiren turizmde, Konyalı turizmci Deniz Demir, sektör çalışanlarına destek olacak ve sektörü canlandıracak bir projeye imza attı.

Turizmde yaptığı yeni projelerle adından söz ettiren Eskişehir Turizm Birliği Başkanı, TUROYD İç Anadolu BYK Başkan Yardımcısı ve Madame Tadia Otel Genel Müdürü Demir, son olarak da Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Ticaret Odası, Sivrihisar Belediyesi, Metro Grosmarket, Cassaba Modern yetkilileri ile turizm emekçileri için pandemi döneminde 1.000 gıda kolisi ve 450 ailenin elektrik ve doğalgaz faturalarının ödenmesini ve sosyal destek almasını sağladı.

Ulusal ve yerel basında da ciddi ses getiren proje ile birçok turizm emekçisi az da olsa bu dönemde nefes alabildi. Lokal anlamda yapılan bu proje bir çok kuruma ve şehirlere de örnek oldu.

Deniz Demir'in modern imece çalışması olarak değerlendiren projesi 2021 Yılı QM AWARDS'ta Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi seçildi ve Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi dalının da isim babası oldu.

Online anket sistemi, Otel İçi Sanat Sokağı, otelcilikte sıcak satış ve Whatsapp uygulaması, OtelciliK ve Turizmde Bisiklet hizmeti ve daha birçok projenin sahibi ödüllü turizmci Deniz Demir, Eskişehir’in son dönemde tanıtımında ve turizminde en etkin rol oynayan isimlerin başında geliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor