Konyalı fırın sahibinden örnek davranış

Konyalı fırın sahibinden örnek davranış

Konya'da bir fırın işletmecisi, koronavirüs nedeniyle iş yerini kapatmak zorunda kalan ya da işinden ayrılanlara destek olabilmek amacıyla 1 ay süreyle ücretsiz ekmek verecek

31 Mart 2020 - 15:17

Konya'da bir fırın işletmecisi toplumsal dayanışma örneği göstererek, koronavirüs salgınından dolayı iş yerini kapatanların ve işinden ayrılmak zorunda kalanların ekmek ihtiyacını ücretsiz karşılıyor.

Aydoğdu Ekmek Fırını Sahibi Uğur Aydoğdu, toplum olarak zor zamanlar yaşadığımız bu günlerde, birlikte olmamız gerektiğini vurgulayarak, salgın nedeniyle iş yerini kapatanların ve işinden ayrılmak zorunda kalanların destekçisi olabilmek için böyle bir uygulama yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Aydoğdu, "Millet olarak koronavirüs salgını ile mücadele ediyoruz. Bu salgını birlikte hareket edip, mücadele ederek atlatacağız. Bu süreçte işinden ayrılan ve işsiz kalan vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayalım diyerek, böyle bir uygulama başlattık. Bir ay sürecek uygulamamız boyunca vatandaşlarımız çekinmeden Saraçoğlu şubemiz ile diğer şubelerimizden ihtiyacı olan ekmeklerini ücretsiz alabilirler. İşsiz kalan ve işinden çıkan vatandaşlarımıza yardımcı olmaktan mutlu oluruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TFF maç saatlerinde değişiklik yaptı
TFF maç saatlerinde değişiklik yaptı
Gizemli Amerikalı sınır dışı ediliyor
Gizemli Amerikalı sınır dışı ediliyor