Konyalı doktor operasyon bölgesinde şifa olacak

Konyalı doktor operasyon bölgesinde şifa olacak

Sağlık Bakanlığı tarafından operasyon bölgesine görevlendirilen Sağlık-Sen Konya Şubesi Başkan adayı ve Eğitim Araştırma Hastanesi doktorlarından Op. Dr. Ahmet Nihat Baysal, Viranşehir Devlet Hastanesi'nde görev yapacak

20 Ekim 2019 - 15:08 - Güncelleme: 20 Ekim 2019 - 15:42

Konya Eğitim Araştırma Hastanesi doktorlarından ve Sağlık-Sen Konya Şubesi Başkan adayı Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Nihat Baysal, operasyon bölgesine görevlendirildi.
Sağlık Bakanlığı Geçici Tabip Görevlendirme Komisyonu ve Milli Savunma Bakanlığı Askeri Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün kararı ile Suriye sınırında bulunan Viranşehir Devlet Hastanesine görevlendirilen Op. Dr. Baysal, 20 Ekim - 20 Kasım tarihleri arasında sınırda gorev yapacak.
'MUTLU OLDUK, GURURLANDIK'
Sağlık-Sen Konya Şubesi Başkan Adayı Op. Dr. Ahmet Nihat Baysal, 1 ay süre ile görevlendirildiği Viranşehir Devlet Hastanesine sağlıkçı dostları tarafından uğurlandı. Adalet ve Değişim Grubu'ndan yapılan açıklamada, "Seçim öncesinde Başkan adayımızın sınır bölgesine görevlendirilmesi ve Sağlık Bakanlığımızın bile 'SEN'siz olmaz anlayışı bizleri mutlu etti, gururlandırdı. Milli birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken bu kritik zamanlarda içimizden birilerinin vatanı için görev alan, bütün harekâtları yürüten tüm Mehmetçiğimize ve gazilerimize hizmet edecek olması tam da çıkış amacımızı tekrar sizlere göstermemize neden oldu. Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarımızı bu görev aşkının daha da motive edeceğini ifade ediyoruz. Görev aşkı 'SEN'inle daha güçlü olacak" denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Başardık"
Konyaspor 3 puana uzatmalarda penaltıyla kavuştu
Konyaspor 3 puana uzatmalarda penaltıyla kavuştu