Konyalı bisikletçiler şampiyonaya iddialı hazırlanıyorlar

Konyalı bisikletçiler şampiyonaya iddialı hazırlanıyorlar

Konya Bisiklet Spor Kulübü Antrenörü Karagöbek, Türkiye şampiyonasına çok iyi hazırlandıklarını belirterek, parkurun hakkını vereceklerini kaydetti

17 Haziran 2021 - 11:38

Türkiye’nin en genç büyükler takımı olma özelliğine sahip Konya Bisiklet Spor Kulübü’nün büyükler kategorisindeki takımı, Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarını tamamladı.

Konya'da kamp yapan ve halen kampta bulunan takımı yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Eşgin ve Nurettin Kipriksiz ile birlikte ziyaret eden Konya Bisiklet Spor Kulübü Başkanı Fatih Yılmaz, takımın moral motivasyonunun üst seviyede olduğunu gördüklerini söyledi. 

Yılmaz, “Genç, idealist ve dinamik bir ekip kurduk. Önümüzdeki Türkiye Şampiyonasında Konyamızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Takımımız bu şampiyonaya iddialı hazırlandı. İnşallah Türkiye Şampiyonası'nda en iyi dereceleri alarak Konya'ya dönecektir” dedi.

Şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Konya Bisiklet Spor Kulübü Antrenörü Eyüp Karagöbek, “Takım olarak bu bizim ikinci ciddi sınavımız olacak ve parkurun hakkını vererek, kürsüde yerimizi alacağız. Büyük ümitlerle kurulan takımımızın çok iyi sonuçlar alacağını ve çok iyi yerlere geleceğini ümid ediyoruz, beklentimiz bu yönde” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karatay Belediyesi'nden “Çalışan Buluşu Eğitim Programı”
Karatay Belediyesi'nden “Çalışan Buluşu Eğitim Programı”
NEÜ öğrencilerinden 2046'ya mesaj
NEÜ öğrencilerinden 2046'ya mesaj