"Konya’ya ’DEVA olmak’ şiarıyla çalışacağız"

"Konya’ya 'DEVA olmak’ şiarıyla çalışacağız"

Olağan Genel Kurul'da yapılan seçim ile yeniden Deva Partisi Konya İl Başkanı seçilen Karaca, mazbatasını aldı

04 Aralık 2020 - 12:56

Deva Partisi Konya İl Teşkilatı'nın 1. Olağan Kongresi'nde yapılan seçimlerde güven tazeleyen Deva Partisi Konya Kurucu İl Başkanı Dr. Seyit Karaca mazbatasını aldı. 

Genel Başkan Ali Babacan'ın da katılımıyla şölen havasında gerçekleştirdikleri kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunan Karaca, "Genel kurulumuzda bir dizi de faaliyet icra ettik. İl Kadın Politikaları Başkanlığımızın organize ettiği toplantıya Genel Merkez Kadın Politikaları Başkanlığımız katılarak kadınlar ve politik hayat konularında katılımcıların görüşleri alındı. Son derece verimli bir toplantı icra edildi. Genel Başkanımız da toplantıya katılarak kadınlarımızla kısa bir sohbet yaptı. Ayrıca başka bir toplantı salonunda İl Gençlik Politikaları Başkanlığımızca organize edilen Gençlik Buluşmasında da Genel Merkez Gençlik Politikaları Başkanlığımız, sonrasında da Genel Başkanımız gençlerle buluştu. İlimizde bulunan STK’lardan davet edilen temsilcilerle birlikte işadamlarından oluşan bir heyetle de bir araya gelen Genel Başkanımız ekonomi, özgürlükler, insan hakları ve demokrasi konularında görüşlerini ifade etti ve katılımcılarla sohbet etti. İlimizde yayın yapan gazete, televizyon ve internet siteleri muhabir ve yöneticileriyle bir araya gelen Genel Başkanımız basın mensuplarının sorularını cevapladı. Gece programlarının tamamlanmasının ardından genel merkezimizden gelen heyeti Ankara’ya uğurladık” dedi.

Kongre gibi önemli bir aşamayı geride bıraktıklarını, bundan sonra yoğun bir çalışma ile halkla buluşacaklarını dile getiren Karaca, "Tek liste ile gidilen seçimde delegelerin oylarıyla seçilerek gerekli hukuki süreçlerin sonunda bugün mazbatamızı aldık. Bundan sonra halkımızın dertlerini dinleyip ‘Konya’ya DEVA olmak’ şiarıyla hareket edeceğiz. Kongremize katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste bugün rakamlar düşüşte
Koronavirüste bugün rakamlar düşüşte
İlhan Palut: Hatalarımızdan ders alacağız
İlhan Palut: Hatalarımızdan ders alacağız