Konya veledromuna kavuşuyor

Konya veledromuna kavuşuyor

Bisiklet sporunun anavatanı Konya, veledroma kavuşuyor. Meram ilçesinde yapılacak veledromun temelini Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum birlikte atacak

11 Nisan 2021 - 12:43

Türk bisiklet sporunun hayali olan Olimpik Veledromun temeli yarın atılıyor. Konya'da bisiklet sporuna önemli katkılar sağlayan ve büyük başarıları olan Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, "En büyük hedefimizdi, gerçekleşiyor" dedi.

Gençlik Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un katılımıyla 12 Nisan Pazartesi günü saat 12.00’de Meram Karahüyük Mahallesi'nde temeli atılacak veledrom ile büyük bir hayali gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Küçükbakırcı, "Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem  Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan olmak üzere tesisin yapılma aşamasına gelebilmesi için emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz. Göreve geldiğimizde olacak demiştik. Bugün bu hedefimize ulaştığımız için mutluyuz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor
Kısıtlamalar kademeli olarak kaldırılacak
Kısıtlamalar kademeli olarak kaldırılacak