“Konya taksi” mobil uygulaması ile taksi bulmak daha kolay

“Konya taksi” mobil uygulaması ile taksi bulmak daha kolay

Konya Şoförler Odası'nın geliştirdiği Konya Taksi Mobil Uygulaması, hem vatandaşların mağduriyetini önleyecek hem de şoförler arasındaki rekabeti önleyecek

21 Şubat 2021 - 13:52

Türkiye’deki şoförler odaları içinde bir ilki gerçekleştiren Konya Şoförler Odası, taksi kullanan müşterilerin yaşadıkları mağduriyetleri giderebilmek amacıyla “Konya Taksi” Mobil Uygulamasını geliştirerek, müşterilerinin hizmetine sundu.

Konya Taksi Mobil Uygulamasının hizmete başladığını belirten Konya Şoförler Odası Başkanı Ahmet Şen, “Konya Şoförler Odası olarak Türkiye’de bir ilk olan Konya Taksi Mobil uygulamasını hayata geçirdik. Tüm hemşerilerimizin ve şehrimize gelen misafirlerimizin en yakın taksiye ulaşabilmeleri için odamız tarafından Konya Taksi mobil programı yaptırıldı. Bu program cep telefonlarına kolayca yüklenebilmektedir. Programı açtıktan sonra ‘En Yakın Taksi Durağını’ tıkladığınızda sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın taksi durağının telefonu ekrana geliyor. Ara tuşuna basarak bulunduğu bölgeyi söylediğinizde taksi bulunduğunuz yere geliyor. Programda ayrıca tüm taksi duraklarının haritadaki konumu, hem de durak listesi bulunmaktadır. Vatandaşlarımız istediği taksi durağının iletişim bilgilerine daha kolay ve rahat ulaşabilecektir" dedi.

Programın, vatandaşların internetten taksi duraklarına ait olduğu iddia edilen asılsız iletişim bilgileriyle mağdur olmasını önleyeceğini dile getiren Şen, uygulamanın ayrıca, taksiciler arasında haksız rekabeti önleyeceğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı