Konya Şeker’den üreticilere koruyucu sağlık seti

Konya Şeker'den üreticilere koruyucu sağlık seti

Konya Şeker Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk'un talimatıyla çiftçilere maske, sabun, dezenfektan ve içecekten oluşan koruyucu sağlık paket dağıtıyor

14 Nisan 2020 - 15:03

Konya Şeker, dar günde üreticilerin yanında olmaya devam ediyor.

Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı Türkiye'nin ulusal mücadelesine önemli katkılarda bulunan Konya Şeker, ürettiği etil alkolde indirime giderek, milli bir irade gösterdi ve karaborsanın panzehiri vazifesi gördü. Bu konuda devletin ve milletin övgüsünü alan Konya Şeker, Milli Dayanışma Kampanyasına katılımda da en ön sıralarda oldu. Milli Dayanışma Kampanyasına, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk 3 maaşını bağışlayarak, Türkiye'nin üreten gücü Konya Şeker ise 1 Milyon lira nakdi olarak destek verdi.

Konuk, bu zor dönemde yeni bir talimat daha vererek, üreticilere desteğini sürdürdü. Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’un talimatıyla Konya Şeker, çiftçilere maske, sabun, kendi ürettiği dezenfektan ve içeceklerden oluşan paket dağıttı.

Üreticiler destekten dolayı Başkan Recep Konuk’a ve Konya Şeker'e teşekkür etti.

Başkan Recep Konuk ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Dar günde Konya Şeker üreticisinin yanında, koruyucu sağlık setimiz ile içecek grubumuz üreticilerimiz ve ailelerine ulaştı. İçten tebessümleri her şeye değer" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'da Kayseri hazırlıkları başladı
Konyaspor'da Kayseri hazırlıkları başladı
Koronavirüste yeni vaka sayısı 60 bin sınırında
Koronavirüste yeni vaka sayısı 60 bin sınırında